mislim da moraš napraviti folder "GTA" prema ovome ispod:
http://chomikuj.pl/VampirePL/GPS/NAV...Q3+2014+NEW!!!
mislim da moraš napraviti folder "GTA" prema ovome ispod:
http://chomikuj.pl/VampirePL/GPS/NAV...Q3+2014+NEW!!!
Zadnji uredio hrc50 : 21-12-2014 u 13:20
I optimisti i pesimisti doprinose razvitku našega društva. Optimisti su izumili zrakoplov, a pesimisti padobran.
Hvala, probat cu to...ima jos dosta toga sto mi nije jasno di staviti npr, GTA CityModels EU XXX nfs Q42014 City View 3D 2.0, Navigon D.A.CH Q32014 MN7 & MN8, Navigon_Radar_10.2014, Phoneme_EU Q4_2014, PhonemeV3_EU Q4_2014...
Usput, kako skinuti nesto s onoga linka sta si ga ubacio..
Pogledaj s desne strane pod: "Foldery" pa otvori Folder Mapy Navigon Europa Q3 2014 NEW!!! Otvorit će ti se Folderi u njemu. Ovdje klikni na folder mapy Q3 2014. Sada imaš s desne strane karte zemalja pa klikni na jednu od njih. Ako hoćeš nešto skidat, moraš platiti. Nisam stavio link zbog skidanja nego da vidiš kako su raspoređeni folderi.
Za skidanje karata imaš drugi link, recimo ovaj: https://my.pcloud.com/publink/show?c...i4RSTeOpj87IGk
Ali kao što kaže mrakNL dodatci za mobilne verzije ne rade na Navigonu, cak se ne mogu ni kupiti.
Zadnji uredio hrc50 : 22-12-2014 u 17:15
I optimisti i pesimisti doprinose razvitku našega društva. Optimisti su izumili zrakoplov, a pesimisti padobran.
Bookmarks