Lijep pozdrav . imam mali problem oko iGO navigacije . Mobitel je Samsung sgh T-959 ili ti ga galaxy s (t mobile).
Prije sam na njemu imao 4.2.2 i iGO (mislim da je bio My way) je radio bez problema . Sad je trenutno na 4.4.2 i imam problem sa rezolucijom .
tu sam screenshoto kako izgleda i pocetni ekran i sta mi izbaci kad pokrenem igo .
Jel moguce da onaj 4.4.2 zeza jer sad imam na njemu duple komande ? Vidi se na slici , znaci pored ovih na ekranu iste imam i ispod ekrana sve te tipke ko i na ekranu . probo sam i ovaj sys.txt mjenjat ali nista se ne desava . pa ako bi neko mogao uraditi taj osnovni sys.txt bio bi veoma zahvalan . (prava rezolucija mobitela je 480x800) Hvala!





Bookmarks