Vjerovatno bi trebalo izlaskom tog 8.1 biti i više novih uređaja sa tim 8.1 najavljeno? Već duže vrijeme samo ovo što već do sad izašlo i što smo svak po nešto ragrabili to je toFali još više modela raznih...
I bilo bi još dobro kad bi osim bijele i crne pozadine teme dodali još malo boja ili mogućnost nekih slika stavljat itd... pa čak i ikone da su dio tih slika.


Fali još više modela raznih...
Odgovori uz citat

Bookmarks