gle u tele2 dobijem za 35kn 1000 svega.. a to malo uspostave mi nista ne znaci... jer necu preci preko 50kn... a u bonbonu da dodem do 600mb prometa mi treba vec 30kn... i dok uzmem malo razgovora recimo srednji.. . to je jos 30kn i eto te na 60kn.... ali sad gle pametan odgovor ...."ako stavis bon od 80kn dobijes jedan paket u pola cijene " ... je sve stoji ali ne zelim dat 80kn mjesecno za mob...




Bookmarks