Ja mislim da ništa od toga. U pitanju je lik koji već mjesecima laprda i stavlja takve screenshotove i sada ga već praktički ignoriraju. Ja sam mislio da on zarađuje neku lovu za svaki klik na sliku, ali sada jednostavno mislim da mu je dosadno ili ih trola. Praktički svaki dan im to lijepi na facebooku i priča o novim paketima, prvo je pričao kako bi trebali uvesti takve pakete, pa ih je najavljivao kada su najavili nešto novo (pretplatu), a sada priča da će biti od 1.07. Ovo mu je jedan od prvih uradaka



Bookmarks