Join Today
Zatvorena tema
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 37

Hybrid View

  1. #1
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Feb 2008
    Mobitel
    Asus Zenfone 3
    Operater
    Bonbon
    Postova
    1.334
    Bodovi
    19.680
    Nivo
    34
    Bodovi: 19.680, Nivo: 34
    Bodovi: 19.680, Nivo: 34
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    I treba tako laprdat kada bonbon to želi - uvijek svaka 3 mj. neka tajnovitost i neko najavljivanje kao da će biti neznam šta...i kao neće reći ništa do tog i tog datuma...kakve gluparije. Lijepo nek šute i daju nešto novo kad god hoće i samo neka kažu "Evo to i to je od danas novo!" Nema potrebe pompozno najavljivati - osim ako je zbilja nešto DRAMATIČNO. Zato sasvim podržavam laprdanje! Zašto da samo bonbon laprda. Možemo i mi ostali laprdati... Inače se više baš ne obazirem ni kada bonbon laprda i najavljuje... Ako će najavljivati onda neka kažu o čemu se radi, ako ne - onda neka šute!

  2. #2
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    May 2012
    Lokacija
    Osijek
    Mobitel
    RN7
    Operater
    HT
    Postova
    404
    Bodovi
    7.897
    Nivo
    21
    Bodovi: 7.897, Nivo: 21
    Bodovi: 7.897, Nivo: 21
    Ukupna aktivnost: 62,0%
    Ukupna aktivnost: 62,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao mlesic Pregledaj post
    I treba tako laprdat kada bonbon to želi - uvijek svaka 3 mj. neka tajnovitost i neko najavljivanje kao da će biti neznam šta...i kao neće reći ništa do tog i tog datuma...kakve gluparije. Lijepo nek šute i daju nešto novo kad god hoće i samo neka kažu "Evo to i to je od danas novo!" Nema potrebe pompozno najavljivati - osim ako je zbilja nešto DRAMATIČNO. Zato sasvim podržavam laprdanje! Zašto da samo bonbon laprda. Možemo i mi ostali laprdati... Inače se više baš ne obazirem ni kada bonbon laprda i najavljuje... Ako će najavljivati onda neka kažu o čemu se radi, ako ne - onda neka šute!
    Ne slažem se da treba lajati, jer sve što će se postići ja obmanjivanje javnosti. Bonbon ima svoju politiku cijena i usluga i koliko god da mi pljuvali to što rade, oni će se držati toga. HTova primarna mreža je ioanko T-Mobile, a s bonbonom mogu eksperimentirati kako hoće.


 
Zatvorena tema

Slične teme

  1. Worms Revolution - novi crvići dolaze u rujnu
    By //Wild-Boy\\ in forum Igre
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 25-07-2012, 17:03
  2. Vip novi surf paketi
    By Expresso in forum A1
    Odgovora: 38
    Posljednji post: 25-06-2011, 18:05
  3. Novi WNW paketi za prepaid
    By fico45 in forum T - Mobile
    Odgovora: 25
    Posljednji post: 23-01-2010, 16:40
  4. Novi podatkovni paketi
    By Expresso in forum T - Mobile
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 01-12-2009, 15:33
  5. Novi tarifni paketi T-mobile
    By frish in forum T - Mobile
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 15-04-2005, 15:49

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove