--
--
Zadnji uredio cickova13 : 05-08-2013 u 09:41
Da slažem se, sa onim velkim kockama na starom UI se lakše manevriralo tokom vožnje.
Neznam dal su došle odma i nove karte Navtekove, ja sam stare zbrisal i skinul nove za svaki slučaj.
moze mi neko reci kako da napravim registraciju na coPilotu????
ljudi imam jedno pitanje,navigacije dijeluje sve u svemu ok na prvi pogled,ali mene zanima sto na svakom screenshotu vidim strijelicu(kao svoju poziciju) a u mene u navigaciji ja sam obicni krugic,ne vidim kako sam orijentisan,ako me razumijete.
ev slika
http://prntscr.com/58dulo
jel i kod vas isto?
Ne pokazuje mi rutu. Traži da uplatom 21 $, jeli to to?
Bookmarks