Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 116

Hybrid View

  1. #1
    Registered User Postignuća:
    1000 Experience PointsVeteran

    Datum registracije
    Sep 2010
    Postova
    423
    Bodovi
    3.113
    Nivo
    13
    Bodovi: 3.113, Nivo: 13
    Bodovi: 3.113, Nivo: 13
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    --
    Zadnji uredio cickova13 : 05-08-2013 u 09:41

  2. #2
    Forumaš Postignuća:
    1000 Experience PointsVeteran

    Datum registracije
    Jan 2012
    Mobitel
    LG G2
    Operater
    Tele2
    Postova
    39
    Bodovi
    3.069
    Nivo
    13
    Bodovi: 3.069, Nivo: 13
    Bodovi: 3.069, Nivo: 13
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Da slažem se, sa onim velkim kockama na starom UI se lakše manevriralo tokom vožnje.
    Neznam dal su došle odma i nove karte Navtekove, ja sam stare zbrisal i skinul nove za svaki slučaj.

  3. #3
    Svježe registriran
    Datum registracije
    Mar 2014
    Postova
    6
    Bodovi
    23
    Nivo
    1
    Bodovi: 23, Nivo: 1
    Bodovi: 23, Nivo: 1
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    moze mi neko reci kako da napravim registraciju na coPilotu????

  4. #4
    Forumaš Postignuća:
    Veteran1000 Experience Points

    Datum registracije
    Jun 2009
    Lokacija
    Tešanj
    Mobitel
    S3 LTE 2GB
    Operater
    BH GSMBIH
    Postova
    19
    Bodovi
    4.055
    Nivo
    15
    Bodovi: 4.055, Nivo: 15
    Bodovi: 4.055, Nivo: 15
    Ukupna aktivnost: 13,0%
    Ukupna aktivnost: 13,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ljudi imam jedno pitanje,navigacije dijeluje sve u svemu ok na prvi pogled,ali mene zanima sto na svakom screenshotu vidim strijelicu(kao svoju poziciju) a u mene u navigaciji ja sam obicni krugic,ne vidim kako sam orijentisan,ako me razumijete.
    ev slika
    http://prntscr.com/58dulo
    jel i kod vas isto?

  5. #5
    Svježe registriran Postignuća:
    3 months registered100 Experience Points

    Datum registracije
    Feb 2016
    Lokacija
    Vinnkovci
    Mobitel
    Doogee Va!encija2
    Operater
    Tele 2
    Postova
    3
    Bodovi
    237
    Nivo
    2
    Bodovi: 237, Nivo: 2
    Bodovi: 237, Nivo: 2
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ne pokazuje mi rutu. Traži da uplatom 21 $, jeli to to?


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. [Copilot 8. 327] za android
    By vigorito in forum Android
    Odgovora: 274
    Posljednji post: 08-03-2014, 01:03
  2. Samsung I5800 Copilot
    By izlatko in forum Samsung
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 18-08-2011, 08:05
  3. HD2 - copilot aktivacijski kod
    By MBKB in forum Windows Mobile
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 17-02-2011, 09:57
  4. MobiManager for Nokia Phones 1.3
    By Šile in forum Nokia
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 24-08-2005, 21:51
  5. Motorola prototype phones
    By Jamal in forum Motorola
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 26-12-2002, 02:59

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove