CGIARdem su kompatibilni sa navteq...a vidim po walerovom da su i NASAdem kompatibilni sa navteq
Navteq-Nasa.dem i Cgiar.dem
TeleAtlas-Ta.dem
CGIARdem su kompatibilni sa navteq...a vidim po walerovom da su i NASAdem kompatibilni sa navteq
Navteq-Nasa.dem i Cgiar.dem
TeleAtlas-Ta.dem
Pa imaš instalirano napisao si u gornjim postovima, u čemu je sad problem !?
"Evo sad sam umetnuo taj Europe_83_NASA_071128.dem u folder dem i odma proradilo, super izgleda."
Po tebi su svi kompatibilni , pa ako hoćeš "mješaj" Nasa , TA , Cgiar (*.dem) ...
Za ostale ne preporučam !? Dovoljan je samo onaj koji sam napisao !
Where Does He Get All Those Wonderful Toys ?
Ima li taj iGO primo soluciju da (nakon parkiranja auta) zapamti koordinate te lokacije, kako bi poslije bez problema pronašla moje auto (kad sam u nepoznatome gradu)
Izvinjavam se malo sam pobrkao nešto, ali najbitnije je da mi Europe_83_NASA_071128.dem radi.Pa imaš instalirano napisao si u gornjim postovima, u čemu je sad problem !?
"Evo sad sam umetnuo taj Europe_83_NASA_071128.dem u folder dem i odma proradilo, super izgleda."
ja preporucam Cgiar.dem za navteq karte...
(hvala moderatoru sto mi je moderirao ovaj post,tj cenzurirao i obrisao bitno.tudji eGO je bio povredjen.)
Zadnji uredio revo : 26-02-2013 u 09:24
Bookmarks