Izvorno postao z81 fala ali (nekako) ne fala. po specifikaciji je Miro iza J-a. http://www.gsmarena.com/compare.php3...&idPhone2=4831 tako da mi nije napet. Pa ja nisam reko da su u istom rangu, svakako je xperia j bolji, ali za 200kn vise bez ugovorne obveze, ne bi ni razmisljao, za 200kn manje potpises ugovor "s vragom" na 24mj.
Pravila foruma
Bookmarks