Imam ga taman doma trenutno pa pitaj što te zanima.
Prvo loše je tipka za otključavanje. Tipka je malena, tvrda i onako na brzinu je teško pogodit iz prve, tj. otključat.
Software brz, no na trenutke bugovit malo.
Imam ga taman doma trenutno pa pitaj što te zanima.
Prvo loše je tipka za otključavanje. Tipka je malena, tvrda i onako na brzinu je teško pogodit iz prve, tj. otključat.
Software brz, no na trenutke bugovit malo.
Bookmarks