Imam ga taman doma trenutno pa pitaj što te zanima.
Prvo loše je tipka za otključavanje. Tipka je malena, tvrda i onako na brzinu je teško pogodit iz prve, tj. otključat.
Software brz, no na trenutke bugovit malo.