Ma ne gnjaviš.
Mob ni ne koristim baš, pa ne mogu reći jel sam zadovoljan ili nisam. Al ovako što sam isprobao nije loš uređaj. Bugovit sam mislio da uspori ponekad u korištenju, browser mi se chrasao i tak. No može se preć preko toga.
Kamera je loša, budem uslikao par slika i postavio ovdje.

Osobno mislim da je previše 500kn za mob u tarifi 222