gdje mogu skinut za rez. 320+480 pix
gdje mogu skinut za rez. 320+480 pix
Imaš ovdje iGO 8 , za tu rezoluciju mislim da još Linkovi rade .
To je za Galaxy mini 2 , ali ima rezoluciju koju tražiš ...
iGO Primo 2.0 Android nisam probao na ovoj rezoluciji (320x480) !![]()
Where Does He Get All Those Wonderful Toys ?
molim vas imam samsung gt i9000 verzija 4.1.1 neradi mi glasovno navodjenje. Procitao sam na pocetku u vasem postu da ovaj telefon ima taj problem, ali da se moze rijesiti..Sta i kako, i gdje mogu skinuti "to" sto mi treba...hvala na pomoci..
ili imali neka iGO navigacija da radi u ovom mom telefonu)imao sam instaliran iGO 8, ali displej nije pregledan, nedostajalo je pola slova...rezolucija je 800x480
Zadnji uredio damir-ze : 23-10-2012 u 23:30
Neznam kako žao mi je ... Jedino da staviš iGO MyWay 8.xx
Da napisao sam ovo :
Napomena: Na nekim Samsung uređajima kao što je Galaxy i9000
glasovno navođenje ne radi ako je instaliran 4.1.1 JB (ili veći) , sa Fw 2.3.6 radi ok !
Može se probati !? , ako ne radi treba pronaći verziju za novije Samsung_e .
Nisam nikakav stručnjak za Android , naprotiv (nemam pojma) , znam samo osnove i svi
moji uređaji imaju originalni Software s redovnim tvorničkim update_om ... Uglavnom sve
probavam na Android Tablet Pc_u , telefona više nemam s ovim OS_om ...
Malo se više razumijem u PNA Navigacije , s ovim "telefonskim" nisam baš "kod kuće" .
![]()
Where Does He Get All Those Wonderful Toys ?
Zadnji uredio walter66 : 24-10-2012 u 14:48
Where Does He Get All Those Wonderful Toys ?
sry, krivo sam postao
Zadnji uredio SGS II : 01-01-2013 u 15:22
Bookmarks