Može pomoć? Izbacuje mi grešku da ne podržava rezoluciju makar sam stavio sys file za moj mob (Xperia mini st15, 480x320)
Može pomoć? Izbacuje mi grešku da ne podržava rezoluciju makar sam stavio sys file za moj mob (Xperia mini st15, 480x320)
Nije dovoljno zamjeniti sys.txt file , treba pronaći odgovarajaći data.zip ili data.gro , zavisi od modela iGO aplikacije (iGO Myway , Primo , Amigo ... ) ...
Imaš ovdje iGO 8 , ali se linkovi još obnavljaju ...
Edit:
iGO MyWay na Samsung GALAXY mini2
Rezolucija uređaja je 320 x 480 pixels ...
Linkovi su obnovljeni , i umetnuta je najnovija karta HR , nakon instalacije odmah u voznom stanju![]()
Zadnji uredio walter66 : 23-10-2012 u 00:37
Where Does He Get All Those Wonderful Toys ?
@walter66
Nisi napisao pass koji treba za otvaranje rar-a, ali oni koji su vec skidali tvoje uratke lako ce se snaci.
Bok
Hvala sasa g !
Nebih ni stavljao Password , ali moram , jer ovi na Upload_ima imaju valjda nekakav System za automatski pregled datoteka
pa ako skuže kakva je tipa sadržaj , pobrišu . Sa Cryptiranim Passwordom je malo teže , tako da linkovi nešto više traju ...
Pogledaj Linkove u ovoj Temi na Post-u #1 od RapidGator_a , ne traju više od jednog dana , gotovo da ne stignem postaviti
koliko oni (gadovi) brzo pobrišu ...
Imaš pravo , nije problem mojih Password_a možeš pronaći dosta Postova s "walter66" ili "mgrba42"
Pozz!
Zadnji uredio walter66 : 19-10-2012 u 18:02
Where Does He Get All Those Wonderful Toys ?
gdje mogu skinut za rez. 320+480 pix
Imaš ovdje iGO 8 , za tu rezoluciju mislim da još Linkovi rade .
To je za Galaxy mini 2 , ali ima rezoluciju koju tražiš ...
iGO Primo 2.0 Android nisam probao na ovoj rezoluciji (320x480) !![]()
Where Does He Get All Those Wonderful Toys ?
molim vas imam samsung gt i9000 verzija 4.1.1 neradi mi glasovno navodjenje. Procitao sam na pocetku u vasem postu da ovaj telefon ima taj problem, ali da se moze rijesiti..Sta i kako, i gdje mogu skinuti "to" sto mi treba...hvala na pomoci..
ili imali neka iGO navigacija da radi u ovom mom telefonu)imao sam instaliran iGO 8, ali displej nije pregledan, nedostajalo je pola slova...rezolucija je 800x480
Zadnji uredio damir-ze : 23-10-2012 u 23:30
Neznam kako žao mi je ... Jedino da staviš iGO MyWay 8.xx
Da napisao sam ovo :
Napomena: Na nekim Samsung uređajima kao što je Galaxy i9000
glasovno navođenje ne radi ako je instaliran 4.1.1 JB (ili veći) , sa Fw 2.3.6 radi ok !
Može se probati !? , ako ne radi treba pronaći verziju za novije Samsung_e .
Nisam nikakav stručnjak za Android , naprotiv (nemam pojma) , znam samo osnove i svi
moji uređaji imaju originalni Software s redovnim tvorničkim update_om ... Uglavnom sve
probavam na Android Tablet Pc_u , telefona više nemam s ovim OS_om ...
Malo se više razumijem u PNA Navigacije , s ovim "telefonskim" nisam baš "kod kuće" .
![]()
Where Does He Get All Those Wonderful Toys ?
Bookmarks