= Citat = Izvorno postao spidara Pregledaj post
Flashao sam mobitel sa speedmod kernalom preko odina i sada mi se telefon više ne želi butati ostaje samo logo "galaxy S" . Kaj da sada radim u odinu je potvrddio da je sve uredu odradio a mobitel se ne želi upaliti. Upalio sam sa ona tri gumba recovery i tamo piše da je instaliram CMW. Odin ga i dalje prepoznaje u download modu. Dali da flasham novi kernal ili šta da radim. Čini mi se da za sada imam ciglu a ne mobitel. Znači mogu uči u clockworkmod recovery i u download mod i odin ga prepoznaje. Nisam napravio nand backup ali imam backup napravljen sa titaniumom do kojega sada nemogu doči.


EDIT:
Odradio flash sa novim kernalom i sada se mobitel upalio :-) Sada je clockworkMod recovery v3.0.05 ali za sada radi!
Ako ti je instaliran ROM Manager (aplikacija), u njoj možeš napraviti update Clockworka na ja mislim 5.0.x, nisam sad siguran, točno koja je. Uglavnom, možeš si napraviti update pa ćeš imati onu touch verziju clockworka pa se ne moraš mučiti sa tipkanjem Volume Up - Volume Down.

Inače, kako si zadovoljan ROM-om?