Flashao sam mobitel sa speedmod kernalom preko odina i sada mi se telefon više ne želi butati ostaje samo logo "galaxy S" . Kaj da sada radim u odinu je potvrddio da je sve uredu odradio a mobitel se ne želi upaliti. Upalio sam sa ona tri gumba recovery i tamo piše da je instaliram CMW. Odin ga i dalje prepoznaje u download modu. Dali da flasham novi kernal ili šta da radim. Čini mi se da za sada imam ciglu a ne mobitel. Znači mogu uči u clockworkmod recovery i u download mod i odin ga prepoznaje. Nisam napravio nand backup ali imam backup napravljen sa titaniumom do kojega sada nemogu doči.
EDIT:
Odradio flash sa novim kernalom i sada se mobitel upalio :-) Sada je clockworkMod recovery v3.0.05 ali za sada radi!


Odgovori uz citat


Bookmarks