Da, to zvuči kao ispravan način. Izgleda da je kvaka da moraš downgradeati stock recovery. Kad to obaviš najvjerojatnije možeš koristiti i ROM manager ako baš hoćeš, ali ja na tvom mjestu ipak ne bi.