Ja sam u životu poslao par mms-ova i to najviše radi znatiželje i zezancije, no sudeći po pitanjima koja vidim na raznim forumima koji su tematski vezani uz mobilne uređaje (korisnici traže apn postavke određenog operatera i to baš za mms postavke), dakle još uvijek je zavidan postotak onih koji troše kune i na taj način.
Tako da je pitanje (i komentar) SE Hondaša na mjestu.![]()



Odgovori uz citat
Bookmarks