Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 18 od 18

Hybrid View

  1. #1
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Tenja,Osijek
    Mobitel
    LG kf 510, Nokia N8
    Operater
    tele2, BONBON
    Postova
    425
    Bodovi
    7.660
    Nivo
    20
    Bodovi: 7.660, Nivo: 20
    Bodovi: 7.660, Nivo: 20
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    cuj, ti u svojoj trgovini mozes nabaviti uredjaje gdije hoces.pa ih prodavati kako hoces....ali,ako zelis prodavati brendirane uredjaje, tada operaterima moras slati informacije o prodanim uredjajima. pisem iz iskustva.

  2. #2
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Feb 2011
    Postova
    378
    Bodovi
    7.986
    Nivo
    21
    Bodovi: 7.986, Nivo: 21
    Bodovi: 7.986, Nivo: 21
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao raky_b Pregledaj post
    ali,ako zelis prodavati brendirane uredjaje, tada operaterima moras slati informacije o prodanim uredjajima. pisem iz iskustva.
    To što operateri traže da to šalješ, ne znači da sutra neće doći novi operator koji to neće zahtijevati ili da neki od postojećih operatora neće prestati to zahtijevati.


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Otključavanje mobitela putem interneta
    By Chief_Wolfinjo in forum Općenito
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 22-03-2012, 16:36
  2. sagem my750x otkljućavanje mobitela
    By smoto in forum Ostali proizvođači
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 19-01-2012, 01:39
  3. Otkljucavanje Sony Ericsson mobitela
    By imaticx in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 86
    Posljednji post: 04-01-2011, 17:58
  4. Otključavanje mobitela
    By Mister_Nice in forum Općenito
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 27-08-2009, 07:58
  5. Otkljucavanje C45
    By jdabic1 in forum Siemens do X4x
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 24-04-2005, 22:01

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove