Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 18 od 18

Hybrid View

  1. #1
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Tenja,Osijek
    Mobitel
    LG kf 510, Nokia N8
    Operater
    tele2, BONBON
    Postova
    425
    Bodovi
    7.660
    Nivo
    20
    Bodovi: 7.660, Nivo: 20
    Bodovi: 7.660, Nivo: 20
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    u svakoj trgovini se uredjaji vode pod IMEI-om, tako da ti garantni rok vrijedi od dana prodaje, tj kupnj, nikako od dana kada je uredjaj upaljen 1. put. a to da li si ti taj uredjaj upalio jos u trgovini ili nisi nikako kroz godinu ili cak 2, to je vasa osobna stvar.... uredjaj se pod imei-em vodi,kao prodan ili ne.
    iako je i meni savim razumno,da cuvas racun dokle god vrijedi garancija, ipak postoje iznimni slucajevi....npr, uredjaji dobiveni na poklon, jer uz poklonjeni uredjaj rijetko se "polanja" i racun

    penzic, nevezano za mjesto kupnje, mreza na koju je uredjaj zakljucan, mora ra obaviti i "otkljucavanje" istog. nije ga ni zakljucavala trgovina u kojoj si uredjaj kupio.

  2. #2
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Feb 2011
    Postova
    378
    Bodovi
    7.986
    Nivo
    21
    Bodovi: 7.986, Nivo: 21
    Bodovi: 7.986, Nivo: 21
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao raky_b Pregledaj post
    u svakoj trgovini se uredjaji vode pod IMEI-om
    Ne nužno. Trgovine mogu voditi uređaje kako ih volja. Također, ako i vode pod IMEI-om, informacije o prodanim uređajima ne šalju nužno i operatoru.


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Otključavanje mobitela putem interneta
    By Chief_Wolfinjo in forum Općenito
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 22-03-2012, 16:36
  2. sagem my750x otkljućavanje mobitela
    By smoto in forum Ostali proizvođači
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 19-01-2012, 01:39
  3. Otkljucavanje Sony Ericsson mobitela
    By imaticx in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 86
    Posljednji post: 04-01-2011, 17:58
  4. Otključavanje mobitela
    By Mister_Nice in forum Općenito
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 27-08-2009, 07:58
  5. Otkljucavanje C45
    By jdabic1 in forum Siemens do X4x
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 24-04-2005, 22:01

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove