Za instalaciju aplikacija koje si stavio na SD karticu (koje nisi direktno skidao sa marketa mobitelom) ti treba neki file explorer.
Recimo ES ili Astro.
Nebi ti škodilo pročitati AndroidFAQ
Za instalaciju aplikacija koje si stavio na SD karticu (koje nisi direktno skidao sa marketa mobitelom) ti treba neki file explorer.
Recimo ES ili Astro.
Nebi ti škodilo pročitati AndroidFAQ
Zadnji uredio ravilov : 14-02-2012 u 16:07
Every man is a genius until he opens his mouth.
Bookmarks