Pa gore je Android, bilo bi suludo da nema Market i slicne stvari samo zato sto je Walkman. Isto vrijedi i za vecinu stvari specificnih za Android, nema nikakvog smisla da to odjednom prestane postojati zbog Walkman branda.
Ispravite me ako grijesim, iako cisto sumnjam...


Odgovori uz citat
Bookmarks