Upravo je izasla aplikacija:
Mp3 player
Vise vam netreba itunes za stavljanje muzike na iphone.Upalite aplikaciju i pise vam ip adresa,tu istu ukucate u browser,tamo imate tipku browse, odaberete mp3 fajlove i stisnete upload....i voila sve je na iphone-u.
Normalno komp i iphone moraju biti na istom wifi-u


Odgovori uz citat
Bookmarks