Izvorno postao pero1985 nema ti on isti ekran ko iphone... on ima 3" a iphone 3.5" mobitel jos nije doso kod nas u prodaju ali cijena u trgovinama ce biti negdje oko 2300kn. Da al ne igra mi veliku ulogu ekran, više mogučnosti. Kad bi otprilike došao kod nas? za par mjeseci?
Cellmapper - crowdsource karta jačine signala mobilnih operatera
Izvorno postao Sipe Da al ne igra mi veliku ulogu ekran, više mogučnosti. Kad bi otprilike došao kod nas? za par mjeseci? e sad moze doci vec za koji dan a moze i za mjesec dva...
----------Sony Ericsson----------
Pravila foruma
Bookmarks