
Izvorno postao
GoGs
ne paše jednostavno i gotovo. ili je premala, ili je prevelika, ili je nakaradna, ili ima magnet koja pomuti stanje mobitela. strašno nešto. inače, poznato je da motorola u sebi ima magnet koji prilagođava stanje mobitela kod određenih docking stationa. imaš home docking koji mobitel pretvara u noćni sat i budilicu, a imaš car mount koji ti ga prebacuje u car mode, navigacijski mode, handsfree mode. i ako koristiš futrolu sa nekim magnetom, vjerojatno će ti mobitel stalno prebacivati u jedan od ta dva mode-a.
Bookmarks