Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 21 od 21

Hybrid View

  1. #1
    Forumaš Postignuća:
    7 days registered

    Datum registracije
    Jun 2011
    Mobitel
    Milestone
    Operater
    BonBon
    Postova
    11
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao GoGs Pregledaj post
    ne paše jednostavno i gotovo. ili je premala, ili je prevelika, ili je nakaradna, ili ima magnet koja pomuti stanje mobitela. strašno nešto. inače, poznato je da motorola u sebi ima magnet koji prilagođava stanje mobitela kod određenih docking stationa. imaš home docking koji mobitel pretvara u noćni sat i budilicu, a imaš car mount koji ti ga prebacuje u car mode, navigacijski mode, handsfree mode. i ako koristiš futrolu sa nekim magnetom, vjerojatno će ti mobitel stalno prebacivati u jedan od ta dva mode-a.
    upravo zbog toga cyan7, točnije CyanogenMod 7.1.0 RC11 11.07.10 (Android 2.3.4) ima opciju Disable dock observer -> No action on magnets, userful for users of carrying cases with magnetic closure

  2. #2
    Faca Cafe Mobil foruma
    Datum registracije
    Apr 2005
    Lokacija
    Špišić Bukovica, SL.Brod
    Mobitel
    Motorola Atrix 4G
    Operater
    bonbon
    Godina
    39
    Postova
    5.494
    Bodovi
    38.840
    Nivo
    48
    Bodovi: 38.840, Nivo: 48
    Bodovi: 38.840, Nivo: 48
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao snorlax Pregledaj post
    upravo zbog toga cyan7, točnije CyanogenMod 7.1.0 RC11 11.07.10 (Android 2.3.4) ima opciju Disable dock observer -> No action on magnets, userful for users of carrying cases with magnetic closure
    znaš li da 95% korisnika motorole milestone nikad nije flashalo svoj telefon?

  3. #3
    Forumaš Postignuća:
    7 days registered

    Datum registracije
    Jun 2011
    Mobitel
    Milestone
    Operater
    BonBon
    Postova
    11
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    evo sada znam kada mi kažeš!

  4. #4
    Faca Cafe Mobil foruma
    Datum registracije
    Apr 2005
    Lokacija
    Špišić Bukovica, SL.Brod
    Mobitel
    Motorola Atrix 4G
    Operater
    bonbon
    Godina
    39
    Postova
    5.494
    Bodovi
    38.840
    Nivo
    48
    Bodovi: 38.840, Nivo: 48
    Bodovi: 38.840, Nivo: 48
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao snorlax Pregledaj post
    evo sada znam kada mi kažeš!
    želim reći, jako puno ljudi uopće ne zna što je flashanje, to ne zanima sve korisnike...


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Futrola za Galaxy S i9000 ?
    By Innov8 in forum Samsung
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 15-01-2011, 19:50
  2. Zen micro plastična futrola
    By blueled in forum Multimedia playeri (prijenosni)
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 16-09-2006, 12:30
  3. Plastična futrola za BS C81
    By nijala in forum Benq-Siemens (svi modeli)
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 04-09-2006, 20:42
  4. V3, V3i futrola
    By G@rfield in forum Motorola
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 26-07-2006, 15:51
  5. Futrola ili traka za mob
    By dainese46 in forum Općenito
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 29-03-2006, 21:14

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove