Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 21 od 21

Hybrid View

  1. #1
    Faca Cafe Mobil foruma
    Datum registracije
    Apr 2005
    Lokacija
    Špišić Bukovica, SL.Brod
    Mobitel
    Motorola Atrix 4G
    Operater
    bonbon
    Godina
    39
    Postova
    5.494
    Bodovi
    38.840
    Nivo
    48
    Bodovi: 38.840, Nivo: 48
    Bodovi: 38.840, Nivo: 48
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    **** ih vrag, još je nisu izdali. sramota. Inače, ja muku mučim otkako sam kupio milestone sa time. vjeruj mi, ova će ti od svih jedina odgovarati. Ja sam ih promjenio nekoliko, ne valja ni jedna. ne paše jednostavno i gotovo. ili je premala, ili je prevelika, ili je nakaradna, ili ima magnet koja pomuti stanje mobitela. strašno nešto. inače, poznato je da motorola u sebi ima magnet koji prilagođava stanje mobitela kod određenih docking stationa. imaš home docking koji mobitel pretvara u noćni sat i budilicu, a imaš car mount koji ti ga prebacuje u car mode, navigacijski mode, handsfree mode. i ako koristiš futrolu sa nekim magnetom, vjerojatno će ti mobitel stalno prebacivati u jedan od ta dva mode-a.

    Ako nađeš negdje ovu koju si pokazao, brzo mi šalji gdje si je našao. Jer i ja tražim još uvijek. Šteta što ova oficijalna od motorole još nije izašla.

  2. #2
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    1 year registered1000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2010
    Lokacija
    Smederevo
    Mobitel
    RAZR MAXX, Xoom 2, Gleam+
    Operater
    Telenor, Vip
    Godina
    47
    Postova
    160
    Bodovi
    2.752
    Nivo
    12
    Bodovi: 2.752, Nivo: 12
    Bodovi: 2.752, Nivo: 12
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao GoGs Pregledaj post
    **** ih vrag, još je nisu izdali. sramota. Inače, ja muku mučim otkako sam kupio milestone sa time. vjeruj mi, ova će ti od svih jedina odgovarati. Ja sam ih promjenio nekoliko, ne valja ni jedna. ne paše jednostavno i gotovo. ili je premala, ili je prevelika, ili je nakaradna, ili ima magnet koja pomuti stanje mobitela. strašno nešto. inače, poznato je da motorola u sebi ima magnet koji prilagođava stanje mobitela kod određenih docking stationa. imaš home docking koji mobitel pretvara u noćni sat i budilicu, a imaš car mount koji ti ga prebacuje u car mode, navigacijski mode, handsfree mode. i ako koristiš futrolu sa nekim magnetom, vjerojatno će ti mobitel stalno prebacivati u jedan od ta dva mode-a.

    Ako nađeš negdje ovu koju si pokazao, brzo mi šalji gdje si je našao. Jer i ja tražim još uvijek. Šteta što ova oficijalna od motorole još nije izašla.
    Poslušao te ipak i posle dužeg čekanja konačno dobio originalnu futrolu:

    Što se same futrole tiče, odličnog je kvaliteta, dovoljno čvrsta spolja i mekana iznutra. Mana bi moglo da bude izvlačenje telefona, jer ne postoji traka za izvlačenje... Inače, ovo je kupljeno u Francuskoj, pa preko Švajcarske do Srbije... A kad sam već naručivao ovo, uzeo i ostale dodatke:

  3. #3
    Forumaš Postignuća:
    7 days registered

    Datum registracije
    Jun 2011
    Mobitel
    Milestone
    Operater
    BonBon
    Postova
    11
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao GoGs Pregledaj post
    ne paše jednostavno i gotovo. ili je premala, ili je prevelika, ili je nakaradna, ili ima magnet koja pomuti stanje mobitela. strašno nešto. inače, poznato je da motorola u sebi ima magnet koji prilagođava stanje mobitela kod određenih docking stationa. imaš home docking koji mobitel pretvara u noćni sat i budilicu, a imaš car mount koji ti ga prebacuje u car mode, navigacijski mode, handsfree mode. i ako koristiš futrolu sa nekim magnetom, vjerojatno će ti mobitel stalno prebacivati u jedan od ta dva mode-a.
    upravo zbog toga cyan7, točnije CyanogenMod 7.1.0 RC11 11.07.10 (Android 2.3.4) ima opciju Disable dock observer -> No action on magnets, userful for users of carrying cases with magnetic closure

  4. #4
    Faca Cafe Mobil foruma
    Datum registracije
    Apr 2005
    Lokacija
    Špišić Bukovica, SL.Brod
    Mobitel
    Motorola Atrix 4G
    Operater
    bonbon
    Godina
    39
    Postova
    5.494
    Bodovi
    38.840
    Nivo
    48
    Bodovi: 38.840, Nivo: 48
    Bodovi: 38.840, Nivo: 48
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao snorlax Pregledaj post
    upravo zbog toga cyan7, točnije CyanogenMod 7.1.0 RC11 11.07.10 (Android 2.3.4) ima opciju Disable dock observer -> No action on magnets, userful for users of carrying cases with magnetic closure
    znaš li da 95% korisnika motorole milestone nikad nije flashalo svoj telefon?

  5. #5
    Forumaš Postignuća:
    7 days registered

    Datum registracije
    Jun 2011
    Mobitel
    Milestone
    Operater
    BonBon
    Postova
    11
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    evo sada znam kada mi kažeš!

  6. #6
    Faca Cafe Mobil foruma
    Datum registracije
    Apr 2005
    Lokacija
    Špišić Bukovica, SL.Brod
    Mobitel
    Motorola Atrix 4G
    Operater
    bonbon
    Godina
    39
    Postova
    5.494
    Bodovi
    38.840
    Nivo
    48
    Bodovi: 38.840, Nivo: 48
    Bodovi: 38.840, Nivo: 48
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao snorlax Pregledaj post
    evo sada znam kada mi kažeš!
    želim reći, jako puno ljudi uopće ne zna što je flashanje, to ne zanima sve korisnike...


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Futrola za Galaxy S i9000 ?
    By Innov8 in forum Samsung
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 15-01-2011, 19:50
  2. Zen micro plastična futrola
    By blueled in forum Multimedia playeri (prijenosni)
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 16-09-2006, 12:30
  3. Plastična futrola za BS C81
    By nijala in forum Benq-Siemens (svi modeli)
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 04-09-2006, 20:42
  4. V3, V3i futrola
    By G@rfield in forum Motorola
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 26-07-2006, 15:51
  5. Futrola ili traka za mob
    By dainese46 in forum Općenito
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 29-03-2006, 21:14

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove