A mislim što imaju testirati recimo u centru Ri kad je tamo ionako free net ali dobro, valjda oni znaju![]()
A mislim što imaju testirati recimo u centru Ri kad je tamo ionako free net ali dobro, valjda oni znaju![]()
Stavili su posebni tab na svojoj face stranici za LTE
"Mobilni pristup internetu putem LTE mreže bit će omogućen u Zagrebu, Rijeci i Splitu na ograničenom području pokrivenosti LTE signalom. U Zagrebu se mjesto pokrivanja signalom nalazi u kvartovima Trešnjevka i Utrine, dok je područje pokrivanja u Splitu i Rijeci unutar užeg centra grada (karta pokrivenosti u nastavku). SIM kartice će funkcionirati isključivo na LTE mreži u području pokrivanja signalom."
"Testiranje traje od 18. srpnja do 30. rujna 2011. godine."
"Sav internet podatkovni promet koji korisnici budu ostvarili koristeći dobivene SIM kartice je za njih potpuno besplatan."
"Korisnici će dobiti LTE USB modeme i SIM kartice koje trebaju vratiti po završetku testiranja."
"Odabrani korisnici bit će objavljeni 18. srpnja na HT Facebook stranicama, a HT zadržava pravo odabira korisnika sukladno procjeni."
"Svaka povratna informacija iznimno je važna, stoga sudionici testne faze trebaju sudjelovati u anketi o zadovoljstvu uslugom tijekom trajanja testiranja koja će biti javno dostupna. Sudionici testne faze prihvaćaju da se njihovi osobni podaci obrađuju u marketinške svrhe HT-a vezano uz testiranje LTE tehnologije."...
link
Bookmarks