Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 30

Hybrid View

  1. #1
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Jul 2009
    Lokacija
    Zg
    Mobitel
    W995
    Operater
    VIPnet
    Godina
    53
    Postova
    328
    Bodovi
    5.743
    Nivo
    17
    Bodovi: 5.743, Nivo: 17
    Bodovi: 5.743, Nivo: 17
    Ukupna aktivnost: 46,0%
    Ukupna aktivnost: 46,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    A mislim što imaju testirati recimo u centru Ri kad je tamo ionako free net ali dobro, valjda oni znaju

  2. #2
    Super-forumaš Postignuća:
    SocialVeteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Aug 2009
    Operater
    BonBon
    Godina
    30
    Postova
    1.411
    Bodovi
    15.229
    Nivo
    29
    Bodovi: 15.229, Nivo: 29
    Bodovi: 15.229, Nivo: 29
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Oldy Pregledaj post
    A mislim što imaju testirati recimo u centru Ri kad je tamo ionako free net ali dobro, valjda oni znaju
    Pa očito žele testirati novu mrežu, da vide jel radi, kako radi, i tak to. zato se i zove Tesiranje
    One day, sky went blue...

  3. #3
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Jul 2009
    Lokacija
    Zg
    Mobitel
    W995
    Operater
    VIPnet
    Godina
    53
    Postova
    328
    Bodovi
    5.743
    Nivo
    17
    Bodovi: 5.743, Nivo: 17
    Bodovi: 5.743, Nivo: 17
    Ukupna aktivnost: 46,0%
    Ukupna aktivnost: 46,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Stavili su posebni tab na svojoj face stranici za LTE

    "Mobilni pristup internetu putem LTE mreže bit će omogućen u Zagrebu, Rijeci i Splitu na ograničenom području pokrivenosti LTE signalom. U Zagrebu se mjesto pokrivanja signalom nalazi u kvartovima Trešnjevka i Utrine, dok je područje pokrivanja u Splitu i Rijeci unutar užeg centra grada (karta pokrivenosti u nastavku). SIM kartice će funkcionirati isključivo na LTE mreži u području pokrivanja signalom."

    "Testiranje traje od 18. srpnja do 30. rujna 2011. godine."

    "Sav internet podatkovni promet koji korisnici budu ostvarili koristeći dobivene SIM kartice je za njih potpuno besplatan."

    "Korisnici će dobiti LTE USB modeme i SIM kartice koje trebaju vratiti po završetku testiranja."

    "Odabrani korisnici bit će objavljeni 18. srpnja na HT Facebook stranicama, a HT zadržava pravo odabira korisnika sukladno procjeni."

    "Svaka povratna informacija iznimno je važna, stoga sudionici testne faze trebaju sudjelovati u anketi o zadovoljstvu uslugom tijekom trajanja testiranja koja će biti javno dostupna. Sudionici testne faze prihvaćaju da se njihovi osobni podaci obrađuju u marketinške svrhe HT-a vezano uz testiranje LTE tehnologije."...


    link

  4. #4
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Jul 2009
    Lokacija
    Zg
    Mobitel
    W995
    Operater
    VIPnet
    Godina
    53
    Postova
    328
    Bodovi
    5.743
    Nivo
    17
    Bodovi: 5.743, Nivo: 17
    Bodovi: 5.743, Nivo: 17
    Ukupna aktivnost: 46,0%
    Ukupna aktivnost: 46,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Evo dok možebitno neki član foruma ili netko drugi uspije upasti među HT testere a da objavi speedtest evo btw jedan lte speedtest na koji sam naletio



    ping: 9ms
    gdje si bakre kućo stara?


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Tražim testere za Android aplikaciju
    By svebee in forum Android aplikacije
    Odgovora: 14
    Posljednji post: 23-06-2010, 21:05
  2. ZFF traži volontere!
    By zff in forum Mobil Internet c@fé
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 01-10-2007, 18:10
  3. Trebam testere- MP za L6 :))
    By Funky in forum Motorola
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 21-08-2007, 15:28
  4. Trazim beta testere
    By ficho in forum Siemens - Ostalo
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 28-10-2003, 18:34
  5. trazi se melodija! HELP
    By nvujcic in forum Siemens - Ostalo
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 19-09-2003, 21:28

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove