hmm,... a modemi? S kojim modemima će se spajati???!?!?!
hmm,... a modemi? S kojim modemima će se spajati???!?!?!
Oni daju LTE stick,
imat će oni svoje ljude koji će radti dok korisnici budu koristili u svakodnevnom radu, optimizaciju testne mreže itd
i taj promet pošto je testni se valjda neće brojiti na klasičan način paketima prometa, to ide for free, a i oni ti mogu bez bada staviti koliko hoćeš love na saldo ako hoće tj. ako treba, ali to je testiranje pa oni već imaju način
ne znam za broj valjda je logično da je netko na t-mobile a ne kod konkurencije
čekam i vip, ali oni mislim nisu tako brzi da traže testere među korisnicima oni ionako sve znaju a većinom pojma nemaju svaka čast izuzecima
ja sam se tu prijavio samo sumnjam da će pokriti ovaj dio gdje sam ja, možda, nemam pojma piše da će objaviti podatke o točnim kvartovima ili što li već, sjećam se da su tu u Zg testirali po Utrini ako se ne varam
Zadnji uredio Oldy : 02-07-2011 u 16:10
Bookmarks