Izvorno postao niten HAKOM im neda da ga ulože u optiku pa nemaju baš di drugo osim u mobilno tržište s njim. Pa nek troše, u svakom slučaju dobro za nas korisnike. Znam da je malo off-topic, ali otkud ti ovo? Zasto im ne daju da uloze u optiku?
Izvorno postao macgyver Znam da je malo off-topic, ali otkud ti ovo? Zasto im ne daju da uloze u optiku? Daju im da ulažu, ali im ne daju da pokrenu usluge preko optike jer T-HT ne želi pristati na uvjete HAKOM-a prema kojima moraju iznajmljivati optiku konkurenciji.
cickova13, macgyver
Pravila foruma
Bookmarks