Ma kakva uspostava poziva, to bude pušiona, ne smije biti uspostave. Ako dam 100kn za 500min, 100sms i 500mb ne mislim još plaćati uspostave na tih 100kn...
Ma kakva uspostava poziva, to bude pušiona, ne smije biti uspostave. Ako dam 100kn za 500min, 100sms i 500mb ne mislim još plaćati uspostave na tih 100kn...
Bookmarks