= Citat = Izvorno postao GoGs Pregledaj post
znam ja što treba i radi očajno. Najmanje savršeno. GUI je odvratno spor, šteka, trza pri okretanju karata, kad je mob malo više opterećen nekom aplikacijom u pozadini, ruši se. sve verzije isprobane, mape također.

Najlošija navigacija za android trenutno. Provjeri druge, pa ćeš onda vidjeti što je savršena navigacija.
Primjetio sam jos i prije (ne sjecam se vise u kojem topicu) da ne podnosis kad si u istoj prostoriji s Motonav-om.
Nego da te pitam, imas kakva uputstva i link za dobru verziju tog Navigona (pretpostavljam da je to tvoja savrsena navigacija, ako ne, onda koju volis bas ono extra extra i preporucujes? ) i odgovarajuce karte (HR) jer i ja vec duze vrijeme zelim probati neku drugu navigaciju a neznam koja je dobra. Mislim, ne stvara mi Motonav nikakve konkretne probleme (osim sto je tu i tamo spor ali nista strasno), ali svejedno me interesira kako je voziti se uz nesto drugo.