= Citat = Izvorno postao tomodroid Pregledaj post
Radi, samo sam htio to isto napraviti preko root explorera, al nejde.

@GoGs
Čuj, savršeno mi radi. Trebaju ti samo prave mape - što novije i nemam nikakvih problema.
znam ja što treba i radi očajno. Najmanje savršeno. GUI je odvratno spor, šteka, trza pri okretanju karata, kad je mob malo više opterećen nekom aplikacijom u pozadini, ruši se. sve verzije isprobane, mape također.

Najlošija navigacija za android trenutno. Provjeri druge, pa ćeš onda vidjeti što je savršena navigacija.