znam ja što treba i radi očajno. Najmanje savršeno. GUI je odvratno spor, šteka, trza pri okretanju karata, kad je mob malo više opterećen nekom aplikacijom u pozadini, ruši se. sve verzije isprobane, mape također.
Najlošija navigacija za android trenutno. Provjeri druge, pa ćeš onda vidjeti što je savršena navigacija.![]()



Odgovori uz citat
Bookmarks