Hvala, ali neznam engleski! Mozes li mi objasniti, ako ti nije tlaka??
Koliko sam shvatila, treba ucitati nekakvu aplikaciju u mob, jos jednom te molim pomozi!
Hvala, ali neznam engleski! Mozes li mi objasniti, ako ti nije tlaka??
Koliko sam shvatila, treba ucitati nekakvu aplikaciju u mob, jos jednom te molim pomozi!
Zadnji uredio mosorka : 23-02-2011 u 16:51
Bookmarks