Join Today
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Threaded View

  1. #3
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran1000 Experience Points

    Datum registracije
    Feb 2009
    Lokacija
    Našice
    Mobitel
    se w760, Nokia 5230
    Operater
    t-mobile,tomato
    Postova
    90
    Bodovi
    3.965
    Nivo
    14
    Bodovi: 3.965, Nivo: 14
    Bodovi: 3.965, Nivo: 14
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hvala, ali neznam engleski! Mozes li mi objasniti, ako ti nije tlaka??
    Koliko sam shvatila, treba ucitati nekakvu aplikaciju u mob, jos jednom te molim pomozi!
    Zadnji uredio mosorka : 23-02-2011 u 16:51


 

Slične teme

  1. [Nokia 5230] kako funkcionira navigacija bez a-gpsa
    By kavanaš in forum Symbian S60 rel. 5
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 02-01-2011, 22:21
  2. Kako preimenovati pjesmu informacijama iz taga?
    By georgy in forum Aplikacije
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 05-07-2010, 22:11
  3. [N82] kako postaviti slike albuma za pjesmu
    By Dominik3333 in forum Symbian S60 3rd edition
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 22-11-2008, 21:23
  4. Kako u MP3 pjesmu dodati slicicu?
    By DomagojR in forum Operacijski sustavi
    Odgovora: 20
    Posljednji post: 30-10-2008, 13:48
  5. NOKIA 6020, kako skinuti prednju masku???
    By bomatija in forum Nokia
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 04-12-2005, 21:04

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove