Izvorno postao galaxys 2.2.1 radi puno bolje od oba napomenuta... Ali ipak svima preporucam CUSTOM ROM i to darky's Dobra ideja, čitam o tome, ali ne znam kako? Ima li negdje konkretna uputa step by step da ne zmrdam uređaj?
Pravila foruma
Bookmarks