Meni GPS ulovio za manje od 5 sec, prvo sam upalio GPS bez internet konekcije, pustio sam ga 2 minute, nije ništa našao.
Upalio Data Connection i odmah ulovio satelite.

Dali bi ovo trebalo raditi i na X10 (2.1)?