Join Today
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Threaded View

  1. #1
    Svježe registriran Postignuća:
    1000 Experience PointsVeteran

    Datum registracije
    Dec 2010
    Postova
    7
    Bodovi
    2.950
    Nivo
    12
    Bodovi: 2.950, Nivo: 12
    Bodovi: 2.950, Nivo: 12
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    [N900] Kod slanja SMS-ova ne vidim sve kontakte

    zna li netko zašto kad šaljen sms i otvorin imenik vidin vrlo malu količinu brojeva koje zapravo iman u telefonu,kao da vidi samo brojeve s kartice ili samo one iz telefona, tako da prvo moran pogledat broj u imeniku,zapamtit ga pa ga ukucat za slanje šta je vrlo komplicirano?
    Proba san svašta prčkat ali nisan naša rješenje.
    Zadnji uredio domy_os : 26-01-2011 u 20:51 Razlog: popravak naslova


 

Slične teme

  1. Povratak SMSova na mobitel
    By BlueDevil in forum Motorola
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 06-07-2006, 13:02
  2. kasnjenje SMSova
    By Frost in forum Motorola
    Odgovora: 48
    Posljednji post: 13-03-2006, 22:43
  3. c45 - pohrana smsova
    By vkosalec in forum Siemens do X4x
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 31-05-2005, 20:46
  4. Backup SMSova
    By BlueNeon in forum Motorola
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 13-01-2005, 22:53

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove