- Bonbonu bi u interesu trebalo biti da ljudi pređu s postojećim brojem na njihovu mrežu. A tu nerade ništa.
- Neki se mobovi nedaju otključati za sitniju lovu osim za 488kn u Vipu. (ako si na Vipu a na Tele2 nema otključavanje mobova, zar ne?)
- Tele2 je sada u banani, nepredviđam im dugi vijek.... Oni kada su došli na naše tržište imali su povoljnije mobitele za one koji prenose broj. (Povoljnije za 100kn koliko se sijećam)
- daj podijeli meni nekoliko kartica...


"tko zeli ustedit i tko zeli prijeci na bonbon on ce naci nacina....................."
Tko kaže da ćeš uštediti na bonbonu? Pogotovo ako zoveš druge mreže.
Najbolja je ušteda Tarifa na tuđi račun ))