- Bonbonu bi u interesu trebalo biti da ljudi pređu s postojećim brojem na njihovu mrežu. A tu nerade ništa.
- Neki se mobovi nedaju otključati za sitniju lovu osim za 488kn u Vipu. (ako si na Vipu a na Tele2 nema otključavanje mobova, zar ne?)
- Tele2 je sada u banani, nepredviđam im dugi vijek.... Oni kada su došli na naše tržište imali su povoljnije mobitele za one koji prenose broj. (Povoljnije za 100kn koliko se sijećam)
- daj podijeli meni nekoliko kartica...
"tko zeli ustedit i tko zeli prijeci na bonbon on ce naci nacina....................."
Tko kaže da ćeš uštediti na bonbonu? Pogotovo ako zoveš druge mreže.
Najbolja je ušteda Tarifa na tuđi račun))


))
Odgovori uz citat
Bookmarks