To im je fakat glupo, Na Vipu sam godinama i mob je kodiran na 091/092 a sada ako pređem na Bonbon moram kupovat i novi mobitel (neki simpa paket ili X8 po tržišnoj cijeni).
Totalna glupost, stavljaju mi još jedan trošak i odbijaju me od prelaska na Bonbon....
Trebali bi recimo davat npr. popust na X8 od 200/300kn. Ili imati neki još jeftiniji mobitel za one koji prelaze na Bonbon pa ako oni žele neka kupe a ako ne nikom ništa.
Koliko sam ja razumio niko te ne prisiljava na to. Ti kada preneses broj dobijes BonBon karticu a da li ces kupiti mob to je tvoja stvar
Bookmarks