= Citat = Izvorno postao Harasho! Pregledaj post
@johnnydk
To što si ti sam zaključio je točno u dlaku, dakle prvo se troši tih 50kn na sve usluge i naknade, a zatim se načinje mjesečni paket ( i uspostava poziva se počinje dodatno naplaćivati)
Tih 50kn kaj se prvo troše idu po tarifi:
poziv: 0,91kn/min + 0,25kn/uspostava
poruka: 0,34 kn
mms: 1,99kn
1MB interneta: 4,9kn
Znači, prema tome tih prvih 50KN traje kratko i teorija da ih koristiš samo za uspostavu poziva pada u vodu