Izvorno postao cicero Hvala lijepo to je super? 125kn mjesečno = 500Min, 200SMS, 1gB? tarife vrijedi za iphone 4? Još malo gore; jer uspostave poziva idu na to + Ali sve u svemu, dobra ponuda.
Pravila foruma
Bookmarks