= Citat = Izvorno postao cicero Pregledaj post
Hvala lijepo

to je super?

125kn mjesečno = 500Min, 200SMS, 1gB?

tarife vrijedi za iphone 4?
Još malo gore; jer uspostave poziva idu na to +


Ali sve u svemu, dobra ponuda.