Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 164

Hybrid View

  1. #1
    Pravi forumaš Postignuća:
    7 days registered

    Datum registracije
    Nov 2010
    Lokacija
    Solin
    Mobitel
    iPhone 4, htc desire
    Operater
    VIP, tm, tele2
    Postova
    59
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hvala lijepo

    to je super?

    125kn mjesečno = 500Min, 200SMS, 1gB?

    tarife vrijedi za iphone 4?

  2. #2
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    /
    Mobitel
    Galaxy S
    Operater
    VIP
    Postova
    534
    Bodovi
    5.566
    Nivo
    17
    Bodovi: 5.566, Nivo: 17
    Bodovi: 5.566, Nivo: 17
    Ukupna aktivnost: 0,4%
    Ukupna aktivnost: 0,4%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao cicero Pregledaj post
    Hvala lijepo

    to je super?

    125kn mjesečno = 500Min, 200SMS, 1gB?

    tarife vrijedi za iphone 4?
    Još malo gore; jer uspostave poziva idu na to +


    Ali sve u svemu, dobra ponuda.

  3. #3
    Pravi forumaš Postignuća:
    7 days registered

    Datum registracije
    Nov 2010
    Lokacija
    Solin
    Mobitel
    iPhone 4, htc desire
    Operater
    VIP, tm, tele2
    Postova
    59
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao hp compaq Pregledaj post
    Još malo gore; jer uspostave poziva idu na to +


    Ali sve u svemu, dobra ponuda.
    Ja znam, radio naknada I blabla..... Ali to je maximal no 200kn?

    Ja imam itarifa 500 uz tmobila i racun je 600kn.

    1/3???

    Ne mislim?

    iPhone? Htc desire?

  4. #4
    Forumaš
    Datum registracije
    Sep 2008
    Lokacija
    Split
    Mobitel
    OMNIA 7
    Operater
    VIP 250 u 1/2 cijene
    Postova
    30
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao hp compaq Pregledaj post
    Još malo gore; jer uspostave poziva idu na to +


    Ali sve u svemu, dobra ponuda.
    Uspostava poziva ide u sklopu tarife,ja zvao i pitao.

  5. #5
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    /
    Mobitel
    Galaxy S
    Operater
    VIP
    Postova
    534
    Bodovi
    5.566
    Nivo
    17
    Bodovi: 5.566, Nivo: 17
    Bodovi: 5.566, Nivo: 17
    Ukupna aktivnost: 0,4%
    Ukupna aktivnost: 0,4%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao bestija2 Pregledaj post
    Uspostava poziva ide u sklopu tarife,ja zvao i pitao.
    Mislim da to jednostavno nije istina; jer piše: "Na sve pozive primjenjuje se naknada za uspostavu poziva od 0,25 kn i obračunska jedinica 60 sekundi."

    Na SVE pozive, dakle na one uključene u mjesečnu naknadu, i i na one koji nisu uključeni.


    Nisam na VIP-u; ali meni to ovako zvuči. Probaj pitati još jedanput. Ili neka me prosvijetli netko tko koristi Sve za mene tarife!

  6. #6
    Forumaš
    Datum registracije
    Sep 2008
    Lokacija
    Split
    Mobitel
    OMNIA 7
    Operater
    VIP 250 u 1/2 cijene
    Postova
    30
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao hp compaq Pregledaj post
    Još malo gore; jer uspostave poziva idu na to +


    Ali sve u svemu, dobra ponuda.
    = Citat = Izvorno postao hp compaq Pregledaj post
    Mislim da to jednostavno nije istina; jer piše: "Na sve pozive primjenjuje se naknada za uspostavu poziva od 0,25 kn i obračunska jedinica 60 sekundi."

    Na SVE pozive, dakle na one uključene u mjesečnu naknadu, i i na one koji nisu uključeni.


    Nisam na VIP-u; ali meni to ovako zvuči. Probaj pitati još jedanput. Ili neka me prosvijetli netko tko koristi Sve za mene tarife!
    Zvao ponovo i odgovor je bio da nisu uključene u mjesečnu naknadu?????
    Možda da zovnem još koji put!
    Tko zna koji bi bio odgovor.
    Pozdrav


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. izgubile su mi se pola ikona...pomoc molim hitno
    By antonio047 in forum Apple iPhone
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 06-03-2010, 18:16
  2. [N85] Indikator punjenja baterije katkada stane na pola
    By Moby in forum Symbian S60 3rd edition
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 20-07-2009, 18:17
  3. D900 ekran pola ispravan pola crn
    By filip22 in forum Samsung
    Odgovora: 20
    Posljednji post: 24-12-2006, 15:10
  4. t-mobile:pola dana 0.35kn/min
    By Inovator in forum T - Mobile
    Odgovora: 91
    Posljednji post: 03-12-2005, 21:38
  5. T66 u pola cijene
    By sms freak in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 13-08-2002, 12:50

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove