Hvala lijepo
to je super?
125kn mjesečno = 500Min, 200SMS, 1gB?
tarife vrijedi za iphone 4?
Hvala lijepo
to je super?
125kn mjesečno = 500Min, 200SMS, 1gB?
tarife vrijedi za iphone 4?
Mislim da to jednostavno nije istina; jer piše: "Na sve pozive primjenjuje se naknada za uspostavu poziva od 0,25 kn i obračunska jedinica 60 sekundi."
Na SVE pozive, dakle na one uključene u mjesečnu naknadu, i i na one koji nisu uključeni.
Nisam na VIP-u; ali meni to ovako zvuči. Probaj pitati još jedanput. Ili neka me prosvijetli netko tko koristi Sve za mene tarife!
Bookmarks