Join Today
Zatvorena tema
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 193

Hybrid View

  1. #1
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Apr 2003
    Postova
    959
    Bodovi
    18.317
    Nivo
    32
    Bodovi: 18.317, Nivo: 32
    Bodovi: 18.317, Nivo: 32
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao -->Cionn<-- Pregledaj post
    Dummy je jel ne nudi puno funkcija, to je moj stav.
    Isto tako, monoton je.
    Nemas tu akj puno na njemu prckat i istrazivat. Ja sam ga se jednostavno zasitio.
    Tvoje mišljenje, ali to nije definicija dummy telefona.

    Nema ni na Desireu puno za prčkat, barem koliko sam ja gledao.

    Na Androidu su mi fora switchevi za 3G, WiFi, etc.. Twitter i FB statusi, ostalo tak tak.

    Po meni je zasićenje ako platforma ima malo aplikacija, pa ih brzo isprobaš i gotovo. Tu je iOS u prednosti debelo nad Androidom.

  2. #2
    Faca Cafe Mobil foruma Postignuća:
    SocialVeteranOverdriveTagger First Class25000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2008
    Mobitel
    Galaxy S7 Edge
    Operater
    Vip®
    Postova
    2.620
    Bodovi
    28.054
    Nivo
    40
    Bodovi: 28.054, Nivo: 40
    Bodovi: 28.054, Nivo: 40
    Ukupna aktivnost: 8,0%
    Ukupna aktivnost: 8,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao target Pregledaj post
    Tvoje mišljenje, ali to nije definicija dummy telefona.

    Nema ni na Desireu puno za prčkat, barem koliko sam ja gledao.

    Na Androidu su mi fora switchevi za 3G, WiFi, etc.. Twitter i FB statusi, ostalo tak tak.

    Po meni je zasićenje ako platforma ima malo aplikacija, pa ih brzo isprobaš i gotovo. Tu je iOS u prednosti debelo nad Androidom.
    Slazem se, moje misljenje.
    Dobro je beetleman reko, svako imas voje misljenje.

    A sad, sta nemas puno prckat, po postavkama ili ti dosadi?
    Meni jos eto android nije dosadio, ko malo djete se jos igram s njim

    Prednost Androida je sigurno to sto ima widgete..
    "Because the people who are crazy enough to think they can change the world are the ones who do" S. Jobs

  3. #3
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Apr 2003
    Postova
    959
    Bodovi
    18.317
    Nivo
    32
    Bodovi: 18.317, Nivo: 32
    Bodovi: 18.317, Nivo: 32
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao -->Cionn<-- Pregledaj post
    Slazem se, moje misljenje.
    Dobro je beetleman reko, svako imas voje misljenje.

    A sad, sta nemas puno prckat, po postavkama ili ti dosadi?
    Meni jos eto android nije dosadio, ko malo djete se jos igram s njim

    Prednost Androida je sigurno to sto ima widgete..
    Tvoje mišljenje, sve pet.

    Samo dummy telefon nije telefon koji nema puno funkcija.

    Direktna usporedba ti je Series 40 od Nokie kao dummy i Series 60 (Symbian) kao smart OS.

  4. #4
    Faca Cafe Mobil foruma Postignuća:
    Veteran50000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    iPhone 6S Plus
    Operater
    T-Mobile
    Godina
    43
    Postova
    3.003
    Bodovi
    51.213
    Nivo
    55
    Bodovi: 51.213, Nivo: 55
    Bodovi: 51.213, Nivo: 55
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao target Pregledaj post
    Tvoje mišljenje, sve pet.

    Samo dummy telefon nije telefon koji nema puno funkcija.

    Direktna usporedba ti je Series 40 od Nokie kao dummy i Series 60 (Symbian) kao smart OS.
    Najbolji su oni koji kažu da je iPhone dummy, nema aplikacija, bla, bla...uglavnom, iPhone ima preko 300.000 aplikacija čime definitivno prednjači i čisto sumnjam da će mu se netko u tome približiti, barem ne još neko skorije vrijeme...
    I da, što se tiče smartphone-ova, imao sam HTC Desire i mobitel mi je bio katastrofa. Prvo, bio je prilično bugovit. Drugo, hrpa widgeta, bespotrebnih postavki i sl. iPhone ima apsolutno sve i još je k tome ultra jednostavan za korištenje.
    Bom Chicka WahWah

  5. #5
    Pravi forumaš Postignuća:
    7 days registered

    Datum registracije
    Sep 2010
    Postova
    51
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao .El Nino. Pregledaj post
    Najbolji su oni koji kažu da je iPhone dummy, nema aplikacija, bla, bla...uglavnom, iPhone ima preko 300.000 aplikacija čime definitivno prednjači i čisto sumnjam da će mu se netko u tome približiti, barem ne još neko skorije vrijeme...
    I da, što se tiče smartphone-ova, imao sam HTC Desire i mobitel mi je bio katastrofa. Prvo, bio je prilično bugovit. Drugo, hrpa widgeta, bespotrebnih postavki i sl. iPhone ima apsolutno sve i još je k tome ultra jednostavan za korištenje.
    buduci da si tako ljepo popljuvo desire a nista nisi obrazlozio evo ti par podpitanja

    1. ja neznam di si ti procito da je neko reko da iphone nema aplikacija.. ili si ti lud ili taj ko je to reko :/ (link pls da vidim tog bisera)

    2.prilicno je bugovit??? wtf ja se sa tim bugovima nisam sureo a koristim ga vec 2 mj.
    na kakve si ti bugove naletio?? xD

    3.hrpa bespotrebnih widgeta? sa mobom dobis mozda 30 widgeta, koji od njih su nepotrebni??? NIJEDAN !
    (nemozes rec da je nesto nepotrebno.. ovisi kako za koga.. al ja i dalje tvrdim da su svi ovi widgeti SVIMA korisni) 5:30 popis widgeta http://www.youtube.com/watch?v=XX8xwqzyE8c

    4.bespotrebne postavke?????????? sad mi se vec stvarno cini da ti pricas o nekom drugom mobu :/
    al eto ak ti tak kazes...
    da ne kazes da se ne sjecas koje s to bespotrebne postavke evo ti video da te prisjeti
    http://www.youtube.com/watch?v=0x3Ekwfv2qg

    5." iPhone ima apsolutno sve i još je k tome ultra jednostavan za korištenje. "
    aha frende a da bi se sluzio desireom trebas diplomirat na pmf-u?, jel ima nesto kaj je jednostavnije koristit na iphone-u 4 neg na desireu??
    Zadnji uredio marin9 : 19-10-2010 u 02:25

  6. #6
    Faca Cafe Mobil foruma Postignuća:
    Veteran50000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    iPhone 6S Plus
    Operater
    T-Mobile
    Godina
    43
    Postova
    3.003
    Bodovi
    51.213
    Nivo
    55
    Bodovi: 51.213, Nivo: 55
    Bodovi: 51.213, Nivo: 55
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao marin9 Pregledaj post
    buduci da si tako ljepo popljuvo desire a nista nisi obrazlozio evo ti par podpitanja

    1. ja neznam di si ti procito da je neko reko da iphone nema aplikacija.. ili si ti lud ili taj ko je to reko :/ (link pls da vidim tog bisera)

    2.prilicno je bugovit??? wtf ja se sa tim bugovima nisam sureo a koristim ga vec 2 mj.
    na kakve si ti bugove naletio?? xD

    3.hrpa bespotrebnih widgeta? sa mobom dobis mozda 30 widgeta, koji od njih su nepotrebni??? NIJEDAN !
    (nemozes rec da je nesto nepotrebno.. ovisi kako za koga.. al ja i dalje tvrdim da su svi ovi widgeti SVIMA korisni) 5:30 popis widgeta http://www.youtube.com/watch?v=XX8xwqzyE8c

    4.bespotrebne postavke?????????? sad mi se vec stvarno cini da ti pricas o nekom drugom mobu :/
    al eto ak ti tak kazes...
    da ne kazes da se ne sjecas koje s to bespotrebne postavke evo ti video da te prisjeti
    http://www.youtube.com/watch?v=0x3Ekwfv2qg

    5." iPhone ima apsolutno sve i još je k tome ultra jednostavan za korištenje. "
    aha frende a da bi se sluzio desireom trebas diplomirat na pmf-u?, jel ima nesto kaj je jednostavnije koristit na iphone-u 4 neg na desireu??
    1.) Nisam rekao da je navedeno da iPhone nema aplikacija, nego mob s takvim brojem aplikacija nemre biti dummy.
    2.) Što se tiče bugova - prvo mail - stavim u postavkama da mi sinhronizira mailove od zadnjih mjesec dana, on mi sinhronizira kompletnu povijest i tako svaki put ispočetka - katastrofa! Drugo, šaljme mail in se ne pošalje nego ostane u Izlaznoj pošti. I da ne nabrajam dalje...
    3.) Što se tiče Widgeta, jednostavno mislim da nema potrebe na zaslonu imati tisuću stvari (Facebook, kalendar, sat, mp3, prognoza, ovo i ono) jer se time gubi preglednost zaslona. Meni je dovoljno na zaslonu imati sat i obavijest o porukama/pozivima. Jer do svih ostalih stvari dođem ultra jednostavno i preko menija. OK, tu i tamo postoji koristan widget, ali imati pet različitih zaslona/widgeta i na svakom po 6-7 stvari, to mi je zbunjujuće i neupotrebljivo.
    4.) Bespotrebne postavke - nadovezujem se na widgete
    5.) Sve je jednostavnije koristiti na iPhoneu nego na Desiru. Koristio sam Desire i zamijenio ga za iPhone. I moram reći da mi je Desire bio prilično kompliciran (za razliku od X10 koja ima pristojno sređene widgete), dok je u iPhone sve u jednom meniju.

    Moje mišljenje je subjektivno pa nebi htio da se netko uvrijedi, ali Desire mi je bio katastrofa...
    Bom Chicka WahWah

  7. #7
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    varazdin
    Mobitel
    SE K550i
    Operater
    091
    Godina
    34
    Postova
    406
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ja iphone volim zbog igranja igrica, slušanje glazbe, gledanje youtube-a i surfanja netom
    Dinamo rules!!!

  8. 'Hvala' kaže:


  9. #8
    Faca Cafe Mobil foruma Postignuća:
    SocialVeteranOverdriveTagger First Class25000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2008
    Mobitel
    Galaxy S7 Edge
    Operater
    Vip®
    Postova
    2.620
    Bodovi
    28.054
    Nivo
    40
    Bodovi: 28.054, Nivo: 40
    Bodovi: 28.054, Nivo: 40
    Ukupna aktivnost: 8,0%
    Ukupna aktivnost: 8,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao .El Nino. Pregledaj post
    1.) Nisam rekao da je navedeno da iPhone nema aplikacija, nego mob s takvim brojem aplikacija nemre biti dummy.
    2.) Što se tiče bugova - prvo mail - stavim u postavkama da mi sinhronizira mailove od zadnjih mjesec dana, on mi sinhronizira kompletnu povijest i tako svaki put ispočetka - katastrofa! Drugo, šaljme mail in se ne pošalje nego ostane u Izlaznoj pošti. I da ne nabrajam dalje...
    3.) Što se tiče Widgeta, jednostavno mislim da nema potrebe na zaslonu imati tisuću stvari (Facebook, kalendar, sat, mp3, prognoza, ovo i ono) jer se time gubi preglednost zaslona. Meni je dovoljno na zaslonu imati sat i obavijest o porukama/pozivima. Jer do svih ostalih stvari dođem ultra jednostavno i preko menija. OK, tu i tamo postoji koristan widget, ali imati pet različitih zaslona/widgeta i na svakom po 6-7 stvari, to mi je zbunjujuće i neupotrebljivo.
    4.) Bespotrebne postavke - nadovezujem se na widgete
    5.) Sve je jednostavnije koristiti na iPhoneu nego na Desiru. Koristio sam Desire i zamijenio ga za iPhone. I moram reći da mi je Desire bio prilično kompliciran (za razliku od X10 koja ima pristojno sređene widgete), dok je u iPhone sve u jednom meniju.

    Moje mišljenje je subjektivno pa nebi htio da se netko uvrijedi, ali Desire mi je bio katastrofa...
    Epic!
    1.) Onda nemoj pricat da iPhone nema appova -.-
    2.) Sorry, ja taj bug nemam na svom Desireu (custom ROM)
    3.) Nema potrebe? Vidi se da si "zatupljen" sa iPhonovim OSom. Da si prvo dobio neki Android mob u ruke vjerojatno bi drugacije mislio...
    4.) Pa navedi bespotrebne postavke! Widgeti zasigurno nisu bespotrebni...
    5.) Neznam o cem ti pricas, ali X10 ima 1.6 Android koji je prastar, a kaj ti je jednostavnije na iPhoneu, pisat SMS?
    "Because the people who are crazy enough to think they can change the world are the ones who do" S. Jobs


 
Zatvorena tema

Slične teme

  1. [n70] nTorch i ostali programi
    By dodo_88 in forum Symbian S60 1st i 2nd edition
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 11-11-2007, 12:02
  2. ICQ i ostali IM na symbianu
    By KaKaV NeReD in forum Symbian S60 1st i 2nd edition
    Odgovora: 12
    Posljednji post: 31-08-2005, 23:43
  3. SMS - AutoCleanUp i ostali sms problemi
    By htom in forum Općenito
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 09-02-2005, 15:47
  4. Ostali...
    By Jamal in forum Ostali proizvođači
    Odgovora: 13
    Posljednji post: 29-06-2003, 14:03

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove