Najbolji su oni koji kažu da je iPhone dummy, nema aplikacija, bla, bla...uglavnom, iPhone ima preko 300.000 aplikacija čime definitivno prednjači i čisto sumnjam da će mu se netko u tome približiti, barem ne još neko skorije vrijeme...
I da, što se tiče smartphone-ova, imao sam HTC Desire i mobitel mi je bio katastrofa. Prvo, bio je prilično bugovit. Drugo, hrpa widgeta, bespotrebnih postavki i sl. iPhone ima apsolutno sve i još je k tome ultra jednostavan za korištenje.
Bom Chicka WahWah
buduci da si tako ljepo popljuvo desire a nista nisi obrazlozio evo ti par podpitanja
1. ja neznam di si ti procito da je neko reko da iphone nema aplikacija.. ili si ti lud ili taj ko je to reko :/ (link pls da vidim tog bisera)
2.prilicno je bugovit??? wtf ja se sa tim bugovima nisam sureo a koristim ga vec 2 mj.
na kakve si ti bugove naletio?? xD
3.hrpa bespotrebnih widgeta? sa mobom dobis mozda 30 widgeta, koji od njih su nepotrebni??? NIJEDAN !
(nemozes rec da je nesto nepotrebno.. ovisi kako za koga.. al ja i dalje tvrdim da su svi ovi widgeti SVIMA korisni) 5:30 popis widgeta http://www.youtube.com/watch?v=XX8xwqzyE8c
4.bespotrebne postavke?????????? sad mi se vec stvarno cini da ti pricas o nekom drugom mobu :/
al eto ak ti tak kazes...
da ne kazes da se ne sjecas koje s to bespotrebne postavke evo ti video da te prisjeti
http://www.youtube.com/watch?v=0x3Ekwfv2qg
5." iPhone ima apsolutno sve i još je k tome ultra jednostavan za korištenje. "
aha frende a da bi se sluzio desireom trebas diplomirat na pmf-u?, jel ima nesto kaj je jednostavnije koristit na iphone-u 4 neg na desireu??
Zadnji uredio marin9 : 19-10-2010 u 02:25
1.) Nisam rekao da je navedeno da iPhone nema aplikacija, nego mob s takvim brojem aplikacija nemre biti dummy.
2.) Što se tiče bugova - prvo mail - stavim u postavkama da mi sinhronizira mailove od zadnjih mjesec dana, on mi sinhronizira kompletnu povijest i tako svaki put ispočetka - katastrofa! Drugo, šaljme mail in se ne pošalje nego ostane u Izlaznoj pošti. I da ne nabrajam dalje...
3.) Što se tiče Widgeta, jednostavno mislim da nema potrebe na zaslonu imati tisuću stvari (Facebook, kalendar, sat, mp3, prognoza, ovo i ono) jer se time gubi preglednost zaslona. Meni je dovoljno na zaslonu imati sat i obavijest o porukama/pozivima. Jer do svih ostalih stvari dođem ultra jednostavno i preko menija. OK, tu i tamo postoji koristan widget, ali imati pet različitih zaslona/widgeta i na svakom po 6-7 stvari, to mi je zbunjujuće i neupotrebljivo.
4.) Bespotrebne postavke - nadovezujem se na widgete
5.) Sve je jednostavnije koristiti na iPhoneu nego na Desiru. Koristio sam Desire i zamijenio ga za iPhone. I moram reći da mi je Desire bio prilično kompliciran (za razliku od X10 koja ima pristojno sređene widgete), dok je u iPhone sve u jednom meniju.
Moje mišljenje je subjektivno pa nebi htio da se netko uvrijedi, ali Desire mi je bio katastrofa...
Bom Chicka WahWah
ja iphone volim zbog igranja igrica, slušanje glazbe, gledanje youtube-a i surfanja netom![]()
Dinamo rules!!!
Epic!
1.) Onda nemoj pricat da iPhone nema appova -.-
2.) Sorry, ja taj bug nemam na svom Desireu (custom ROM)
3.) Nema potrebe? Vidi se da si "zatupljen" sa iPhonovim OSom. Da si prvo dobio neki Android mob u ruke vjerojatno bi drugacije mislio...
4.) Pa navedi bespotrebne postavke! Widgeti zasigurno nisu bespotrebni...
5.) Neznam o cem ti pricas, ali X10 ima 1.6 Android koji je prastar, a kaj ti je jednostavnije na iPhoneu, pisat SMS?
"Because the people who are crazy enough to think they can change the world are the ones who do" S. Jobs
Slazem se s svima, svako koristi kaj mislim da je njemu najbolje. I naravno svaki svog konja hvali kak bi se reklo.
Ja kosritim 3110 klasik i nei ga mjenjal za nista. A vi se svadite koji je mobitel bolji od tih dva svi su oni dobri. Samo neznam koji bedak bi dal 3000 do 4000 ili cak vise kuna za mobitel koji moze zvati i slati poruke kak i bilo koji drugi mobitel. To mi nejde u glavu
Bookmarks