Bolje šuti, pogriješio si i plati kaznu. Meni su također par puta pisali kazne za parkiranje, pojas, žmigavce, neodjavljen auto i što sve ne. Naravno da nijedan prigovor nisu uvažili iako sam ga napisao onako kako mi je odvjetnik rekao. Samo sam si povećao iznos koji moram platiti i to skoro dvostruko. Kazna za parkiranje je 500 kn i platim 800 kn nakon svih tih prigovora i gluposti. Kriza je u državi i svi gledaju na bilo koji način ubrati lovu.


Odgovori uz citat

Bookmarks