Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 11 od 11

Hybrid View

  1. #1
    EMP moderator Postignuća:
    VeteranTagger Second Class25000 Experience PointsOverdrive

    Datum registracije
    Jun 2005
    Lokacija
    Osijek
    Mobitel
    Huawei Mate 10
    Operater
    T-Mobile
    Godina
    40
    Postova
    3.201
    Bodovi
    32.026
    Nivo
    43
    Bodovi: 32.026, Nivo: 43
    Bodovi: 32.026, Nivo: 43
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bolje šuti, pogriješio si i plati kaznu. Meni su također par puta pisali kazne za parkiranje, pojas, žmigavce, neodjavljen auto i što sve ne. Naravno da nijedan prigovor nisu uvažili iako sam ga napisao onako kako mi je odvjetnik rekao. Samo sam si povećao iznos koji moram platiti i to skoro dvostruko. Kazna za parkiranje je 500 kn i platim 800 kn nakon svih tih prigovora i gluposti. Kriza je u državi i svi gledaju na bilo koji način ubrati lovu.

  2. #2
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran25000 Experience PointsOverdrive

    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Gazimagusa - Agios Sergios
    Mobitel
    SE K700i SIEMENS SL55
    Operater
    T-Mobile, Tele 2
    Godina
    52
    Postova
    2.037
    Bodovi
    26.968
    Nivo
    40
    Bodovi: 26.968, Nivo: 40
    Bodovi: 26.968, Nivo: 40
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao domy_os Pregledaj post
    Bolje šuti, pogriješio si i plati kaznu. Meni su također par puta pisali kazne za parkiranje, pojas, žmigavce, neodjavljen auto i što sve ne. Naravno da nijedan prigovor nisu uvažili iako sam ga napisao onako kako mi je odvjetnik rekao. Samo sam si povećao iznos koji moram platiti i to skoro dvostruko. Kazna za parkiranje je 500 kn i platim 800 kn nakon svih tih prigovora i gluposti. Kriza je u državi i svi gledaju na bilo koji način ubrati lovu.
    Mjenjaj odvjetnika jer taj nezna posao.Treba se ugledati na Sanadera kako on izbjegava pozive.....ako moze i on i drugi politicari mogu i ostali gradjani.
    Tko rano rani, zajebo je pjetla


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Kazna za parkiranje
    By .El Nino. in forum Mobil Internet c@fé
    Odgovora: 11
    Posljednji post: 23-05-2008, 21:37
  2. istekla kazna??
    By vjeko in forum Žalbe na kazne
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 17-07-2007, 17:39
  3. Odgovora: 4
    Posljednji post: 30-10-2006, 16:28
  4. Kazna za vibriranje
    By flOoKi in forum Aplikacije
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 31-03-2005, 00:57

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove