ma nije toliki rizik oko isporuke naruđbe,pogledaj uvjete isporuke(kupnje), moraš na tu cijeno računati još poštarinu+špediciju(obrada uvoznih papira na carini)+na to sve pdv23% tako da je to puno više nego spomenutih 3600kn a zanemarivo manje od kupnje doma (npr.zagreb),carina se ne plača na fotoopremu,a što se tiče blende ona je na tom objektivu največa f1,8 i možeš ju spuštati po želji do f22 ili čak još i više


Odgovori uz citat
Bookmarks