Ok, hvala na odgovorima


Znam da se na fotoaparatu odredjuje duzina ekspozicije, ali me zanimalo kako 18-55mm i 50mm 1.8 lece funkcioniraju kod duzih ekspozicija.
Znaci morat cu smanjit f kod duzih ekspozicija inace ce mi fotografija ispast pre svijetla ili?

a nema veze, vidit cu kad budem imao to cudo u rukama.


Hvala na odgovrima!