da li mi netko može pomoći koje postavke trebam aktivirati na nexus one da se mogu spojiti na net preko tomata. poruku sam poslao i dobio odgovor da je usluga aktivirana...
da li mi netko može pomoći koje postavke trebam aktivirati na nexus one da se mogu spojiti na net preko tomata. poruku sam poslao i dobio odgovor da je usluga aktivirana...
Bookmarks