Meni se nece otkljucati.
Javlja mi ovu gresku:5E961C462C4A22C5
Pise da provijerim postavke servera ili prisutnost smart kartice.
Zna li netko u cemu je problem?
Meni se nece otkljucati.
Javlja mi ovu gresku:5E961C462C4A22C5
Pise da provijerim postavke servera ili prisutnost smart kartice.
Zna li netko u cemu je problem?
Zadnji uredio dominik0000 : 31-07-2010 u 19:12
Bookmarks