Nikako da mi proradi apps2sd. Kad pokušam particioniranje kartice kroz g.o.t. javi mi grešku bez obzira da li je kartica prazna ili puna podataka. Kaže nešto kao: Can't format outside SD card ????

Njemački milestone, kartica na FAT32.

Sve ostalo radi savršeno.