Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 36

Hybrid View

  1. #1
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Feb 2005
    Lokacija
    D. Stubica
    Mobitel
    HTC Wildfire,Sa SGH P510
    Operater
    Tele2 , vip
    Postova
    523
    Bodovi
    8.723
    Nivo
    22
    Bodovi: 8.723, Nivo: 22
    Bodovi: 8.723, Nivo: 22
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Posšto sam dosad imal sve Canone, nekak me opet oni vuku k sebi.
    Kaj misliš o sx120 is? njega već ima od 1300 kn, a i svida mi se dizajnom
    Nemam potpisa, jer neznam kaj da napisem!:-(

  2. #2
    ThreeEyedExtraTerrestrial Postignuća:
    SocialVeteranTagger Second Class50000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb/Zapresic
    Mobitel
    iPhone 4S
    Operater
    T-Com & Tele2
    Godina
    45
    Postova
    2.704
    Bodovi
    50.859
    Nivo
    55
    Bodovi: 50.859, Nivo: 55
    Bodovi: 50.859, Nivo: 55
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao ExCenTric Pregledaj post
    Posšto sam dosad imal sve Canone, nekak me opet oni vuku k sebi.
    Kaj misliš o sx120 is? njega već ima od 1300 kn, a i svida mi se dizajnom
    Svidja ti se dizajnom...

    ...kako ja to gledam, dizajn je za taj aparat nepoznat pojam.

    Ne samo da je poprilicno ruzan i da je zavrsna obrada losija od vjerojatno svega u tome cjenovnome rangu (osim mozda onih najjeftinijih Ixusa), nego je i ergonomija na vrlo niskom stupnju razvoja.

    Sve ostalo je prihvatljivo, kvaliteta fotografija je dobra do vrlo dobra za te novce, vecina fotografija je ostra, boje su poprilicno prirodne (Canon je uvijek davao ponesto prirodnije rezultate od Sony ili Fuji modela, koji vole algoritmima malo "zaciniti" stvari). Opcije koje aparat nudi su sasvim prosjecne za tu klasu, jedino sto je mene smetalo u tih sat vremena koji sam imao ovaj aparat u rukeme je bilo to sto bljeskalica nije konstatntno otkrivena kao kod vecina kompakata, nego je pop up konstrukcije, ali ne iskace automatski vec ju treba manualno izbaciti, sto je porpilicno lako zaboraviti (treba mali period navikavanja na ovo).

    " To every man there comes a time in his lifetime, that special moment when he is figuratively tapped on the shoulder and offered the chance to do a very special thing, unique to him and fitted to his talent. What a tragedy if that moment finds him unprepared or unqualified for the work which would be his finest hour."



 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. [1600] gubi signal
    By perman111 in forum Nokia
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 12-01-2008, 23:19
  2. Koji digitalac do cca 1600 kn?
    By glaw in forum Digitalni Fotoaparati - Novosti # Usporedbe # Savjeti
    Odgovora: 40
    Posljednji post: 14-04-2007, 23:27
  3. 1600 ne svjetli
    By jomba20 in forum Nokia
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 25-08-2006, 19:30
  4. Unlock Nokia 1600
    By afroman in forum Nokia
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 18-08-2006, 00:17
  5. Nokia 1600 unlock
    By Drug Mile in forum Nokia
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 21-02-2006, 16:06

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove