= Citat = Izvorno postao HCSC Pregledaj post
Probaj prvo sam nešto od sljedečeg:
probaj stiskati cijelo vrijeme tipku paljenja uzastopno, možda se sistem i (po)digne te ti PC prepozna uređaj i kreni.

Ili probaj nabaviti još jednu ispravnu N95-ticu spojiti je sa NSS da ju isti prepozna, naglo je odpoji i odmag uštekaj svoju i pokrenu upgrade FW, budi brz. Možda i pomogne. Odnosno sve to probaj i preko Phoenix-a ako si kada radio njime?

U protivnom mislim da jedino servis riješava stvar.
teško da ću sad negdje naći još jedan N95...našao sam negdje da Phoenix može flashirati dead phone, pa me zanima d ali je to i ovaj moj slučaj kad ga se ne može pokrenuti osim bijelog ekrana